FAQ - Vaše nejčastější dotazy

Zde naleznete nejčastější dotazy ohledně zakoupení reklamy

VŠE O ZAKOUPENÍ PR ČLÁNKŮ

Na jakou dobu je článek zakoupený?

Článek je součásti magazínu po celou dobu jeho fungování a nemaže se. Článek není označený jako komerční a vložené odkazy jsou po celou dobu funkční

Jaké jsou podmínky zveřejnění článku?

- Zveřejňujeme pouze originální článek (nemáme zájem o duplicitu)
- Maximálně 3 odkazy na jednu firmu a www stránku z toho některý může vést na autoritativní web
- Jedno náhledové foto a jedno foto do obsahu je součástí článků. Vložení videa, fotogalerie, dalších foto nebo souborů ke stažení +150,- Kč

. Nezveřejňujeme!!!

- Články nebo odkazy které odporují zákonu
- Články, tiskové a jiné duplicitní zprávy
- Články obsahující v textu odkazy na více firem nebo stránek
- Články bez obsahové příslušnosti k magazínu

Je možné sepsat i článek na míru?

Naše redakce Vám na základě zadání vypracuje článek o délce 1 NS za jednotnou cenu 150,- Kč. Delší článek je nutné konzultovat a redakcí. Článek opatříme obrázky z free fotobanky.

VŠE O ZPĚTNÝCH ODKAZECH

Kde jsou zpětné odkazy umístěné?

Zakoupené zpětné textové odkazy jsou umístěné obvykle v sidebaru podle rozložení magazínů. Tyto bloky se nazývají „Doporučujeme“ případně „Náš Tip“.

Na jak dlouhou dobu je možné odkaz zakoupit?

Trvání vloženého zpětného odkazů není omezené. Při zakoupení reklamní plochy - odkaz na více než 5 měsíců obdržíte slevu ve výši 15% z celkové ceny.

Jsou odkazy nějak označené např. "reklamní"?

Textové odkazy nejsou označené jako komerční, tvoří přirozenou součást magazínu. Je možné domluvit jakoukoliv formu nebo atributy.

VŠE O PODČLÁNKOVÉ INZERCI

Co je to podčlánková inzerce?

Inzerce, která se ve formě textového odkazu s popiskem nachází vždy pod článkem dle vlastního výběru. Podčlánková inzerce se nemaže a je umístěná natrvalo.

Jaká je cena podčlánkové inzerce?

U každého magazínu je cena odlišná. Magazíny s větší autoritou a delší historii mají podčlánkovou inzerci o něco dražší, stejně tak články, které mají historii. Množstevní slevu je možné domluvit

Jak si podčlánkovou inzerci objednat?

V případě, že máte účet u copywriting.cz, lze tuto inzerci obejdnat online a hradit prostředky z účtu. Případně nás můžete kontaktovat a podčlánkovou inzerci vložíme z administrace.

VŠE O BANNEROVÉ REKLAMĚ

Kde najdu přehled volných reklamních ploch?

Momentálně připravujeme přehled všech ploch k dispozici. U každého magazínu tak bude uvedená reklamní plocha včetně její ceny na měsíc. Obvykle jde o plochy header, post, sidebar

Jaké rozměry bannerů zveřejňujete?

Zveřejňujeme všechny klasické velikosti bannerové reklamy. Pro head např. 728x90, sidebar 300x300 a další

Na jak dlouho je možné plochu objednat?

Tak jak u textových odkazů i bannerovou reklamu lze objednat na dobu neomezenou. Nejkratší doba je 3 měsíce. Od 5 měsíců je sleva 15% z celkové ceny.