Magazín

Copywriter je odborník na slovo vzatý

copywriter

Baví vás psát a rádi byste si tím i vydělávali? Nevíte, kde hledat zakázky? Nebo naopak hledáte někoho, kdo vám napíše článek nebo reklamní text? Tak to portál pro všechny pisálky copytrh.cz bude pro vás to pravé.

Práce z domova

Sen asi většiny lidí. Nemuset dojíždět nikam do práce a vydělávat si peníze z pohodlí vlastního domova. Musíte se proto jenom zaregistrovat. Registrace je navíc zcela zdarma, na rozdíl od většiny jiných webů. Nejdříve si vybere, jestli chcete texty psát nebo je nakupovat. Pak si už jenom vytvoříte profil, doplníte informace a hned můžete začít hledat to, co zrovna potřebujete.

Přehledný web

Vzhled celého webu je velmi přehledný a vy tak nemusíte složitě hledat, co zrovna hledáte. Stačí jenom pár kliknutí a uvidíte, jak vypadá váš profil pro ostatní nebo seznam poptávek, kde každý copywriter sám přidává nabídku na cenu a dobu dodání. Inzerent si pak vybírá mezi nabídkami tu, která se mu líbí nejvíce.

Hodnocení obou stran

Jednou z největších výhod je, že se hodnotí obě strany, jak poptávající, tak i copywriter. Po každém uzavřeném obchodu si udělují vzájemné hodnocení, což může hodně pomoci dalším lidem, kteří se budou snažit o uzavření nějakého obchodu. Nemusíte se tak bát, že narazíte na někoho nespolehlivého.

Copywriter si určuje cenu sám

Další předností také je, že cenu si copywriter určí sám. Nemusí se rozmýšlet, jestli ta cena, kterou nabízí inzerent je vhodná. Inzerent akorát zadá jaký má svůj rozpočet a copywriter si už cenu sám zvolí. Také si navrhne počet dnů, které potřebujete na vypracování.

Díky tomu si inzerent může vybrat přesně toho člověka, který je pro zhotovení jeho textu ten nejideálnější. A pokud inzerent hledá někoho zkušenějšího, v profilu také může vidět, kolik poptávek už vypracoval a jak dlouho se už psaní věnuje. Tento web bez pochyby nabízí skvělé služby copywriterů, kteří nevědí, kde hledat poptávky a tady jich mají spoustu na jednom místě.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *